Lenovo Legion Pro 7i 16" 83F50018US 2026 Review
За 30 секунд
Топ-5 конкурентів оновлено: до списку ввійшов HP ZBook Ultra G1a, а модель #31414 вибула. Раніше список поповнили ASUS ROG Flow Z13 GZ302 і Dell Premium LDA14250-7667SLV-PUS, тоді як #17095 та #22872 залишили рейтинг.
Огляд
Продуктивність
Переваги та недоліки
Pros
Cons
Характеристики
Повні характеристики
Processor
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Cores | 24 |
| Frequency | 2.7 GHz |
| L3 Cache | 36 MB |
Graphics
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Type | discrete |
| VRAM | 24 GB |
| VRAM Type | GDDR7 |
Memory & Storage
| RAM | 32 GB |
| RAM Generation | DDR5 |
| Storage 1 | 2 TB |
| Storage 1 Type | NVMe SSD |
| Storage 2 | 1 TB |
| Storage 2 Type | NVMe SSD |
Display
| Size | 16" |
| Resolution | 2560 (QHD) |
| Panel | OLED |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Brightness | 500 nits |
| Color Gamut | 100% DCI-P3 |
Connectivity
| USB-C Ports | 2 |
| USB Ports | 3 |
| Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Ethernet | 2.5 GbE |
Physical
| Weight | 2.7 kg / 6.0 lbs |
| Battery | 100 Wh |
| OS | Windows 11 Home |
Ціна та якість
Price History
Порівняння з конкурентами
У топ-5 конкурентів останні зміни принесли нове ім'я. До переліку увійшов HP ZBook Ultra G1a, який приваблює професійним підходом до мобільної продуктивності. Модель #31414 залишила рейтинг. Раніше список альтернатив поповнили ASUS ROG Flow Z13 GZ302 та Dell Premium LDA14250-7667SLV-PUS, тоді як #17095 та #22872 вибули. ASUS ROG Flow Z13 GZ302 вирізняється універсальним форматом планшета з ігровим характером, а Dell Premium LDA14250-7667SLV-PUS робить ставку на надійність і преміальну збірку. HP ZBook Ultra G1a, своєю чергою, орієнтований на вимогливих користувачів, яким потрібна потужність у тонкому корпусі. Ці оновлення показують, що ринок не стоїть на місці, і лідерам доводиться швидко реагувати.
| Spec | Lenovo Legion Pro 7i 16" 83F50018US | Apple MacBook Pro M4 Max | ASUS ROG Flow GZ302EA-XS99 | MSI Prestige PRE13EVOA2088 | Samsung Galaxy Book5 Pro NP940XHA-KG3US | HP ZBook Ultra G1a |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX | Apple M4 Max | AMD Ryzen AI Max+ 395 | Intel Core Ultra 7 258V | Intel Core Ultra 7 256V | AMD Ryzen AI Max Pro 380 |
| RAM (GB) | 32 | 64 | 128 | 32 | 32 | 16 |
| Storage (GB) | 2048 | 8192 | 1024 | 1000 | 1000 | 1024 |
| Screen | 16" 2560x1600 | 14.2" 3024x1964 | 13.4" 2560x1600 | 13.3" 2880x1800 | 14" 2880x1800 | 14" 2880x1800 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 | Apple (40-Core) | AMD Radeon | Intel Arc | Intel Arc | AMD Radeon Graphics |
| OS | Windows 11 Home | macOS | Windows 11 Pro | Windows 11 Home | Windows 11 Home | Windows 11 Pro |
| Weight (kg) | 2.7 | 1.6 | 1.2 | 1 | 1.2 | 1.6 |
| Battery (Wh) | 100 | 72 | 70 | - | 15 | 74 |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Cpu | Gpu | Ram | Port | Screen | Compact | Storage | User Sentiment | Reliability | Social Proof |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lenovo Legion Pro 7i 16" 83F50018US | 96.6 | 92.7 | 89.7 | 98 | 93.8 | 8.6 | 97.3 | 75.8 | 77.9 | 86.2 |
| Apple MacBook Pro M4 Max Compare | 91.6 | 18 | 96 | 78.6 | 98.8 | 65.6 | 99.7 | 92.7 | 95.8 | 99.3 |
| ASUS ROG Flow GZ302EA-XS99 Compare | 95.2 | 80.2 | 99.9 | 75.8 | 88.3 | 92.1 | 80.7 | 0 | 57.6 | 99.3 |
| MSI Prestige PRE13EVOA2088 Compare | 62.1 | 63.6 | 80 | 82.5 | 89 | 94.8 | 72.6 | 92.7 | 57.6 | 86 |
| Samsung Galaxy Book5 Pro NP940XHA-KG3US Compare | 65.6 | 63.6 | 80 | 64.2 | 92.6 | 84.3 | 72.6 | 87.2 | 77.9 | 94.4 |
| HP ZBook Ultra G1a Compare | 75.8 | 96.6 | 67.6 | 85 | 94.3 | 70.6 | 80.7 | 0 | 31.2 | 76.4 |