Lenovo Yoga Lenovo - Yoga Pro 9i 16" 2.8K OLED Touchscreen Review
Огляд
Продуктивність
Переваги та недоліки
Pros
Cons
Характеристики
Повні характеристики
Processor
| CPU | Intel Core Ultra 9 Pr |
| Cores | 16 |
| Frequency | 4.5 GHz |
| L3 Cache | 24 MB |
Graphics
| GPU | RTX 5050 |
| Type | discrete |
| VRAM | 8 GB |
| VRAM Type | GDDR7 |
Memory & Storage
| RAM | 32 GB |
| RAM Generation | LPDDR5X |
| Storage | 1 TB |
| Storage Type | SSD |
Display
| Size | 16" |
| Resolution | 2880 |
| Panel | OLED |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Brightness | 500 nits |
Connectivity
| USB Ports | 4 |
| Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Wi-Fi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
Physical
| Weight | 1.9 kg / 4.3 lbs |
| Battery | 84 Wh |
| OS | Windows 11 Home |
Ціна та якість
Порівняння з конкурентами
| Spec | Lenovo Yoga Lenovo - Yoga Pro 9i 16" 2.8K OLED Touchscreen | Apple MacBook Pro Apple 14" MacBook Pro (M5, Silver) | ASUS ROG Zephyrus ASUS - ROG Zephyrus G14 14" 3K OLED 120Hz Gaming | Lenovo ThinkPad Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 16" UHD+ OLED Touchscreen | MSI Creator MSI Creator M14 A13V A13VF-081US 14" 2.8K Laptop, | HP ZBook HP 14" ZBook Ultra G1a Multi-Touch Mobile |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CPU | Intel Core Ultra 9 Pr | Apple M5 | AMD Ryzen AI 300 Series | Intel Core Ultra 7 165H | Intel Core i7 13620H | AMD Ryzen AI Max+ Pro 395 |
| RAM (GB) | 32 | 32 | 32 | 64 | 32 | 128 |
| Storage (GB) | 1024 | 4096 | 1000 | 2048 | 2048 | 2048 |
| Screen | 16" 2880x1800 | 14.2" 3024x1964 | 14" 2880x1800 | 16" 3840x2160 | 14" 2880x1800 | 14" 2880x1800 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 | Apple (10-Core) | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation | NVIDIA GeForce RTX 4060 | AMD Radeon |
| OS | Windows 11 Home | macOS | Windows 11 Home | Windows 11 Pro, English | Windows 11 Home (MSI recommends Windows 11 Pro for business) | Windows 11 Pro |
| Weight (kg) | 1.9 | 1.5 | 1.6 | 1.8 | 1.6 | 2.5 |
| Battery (Wh) | 84 | 72 | - | 90 | - | 74 |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |